Výmeny & špekulácie

Canadiens majú z Tatara a jeho prínosu radosť

Zdroj: SlovakNHL.sk, 27. 02. 2019 Tomáš Tatar sa stal treťou hviezdou utorkového zápasu, v ktorom jedným gólom prispel k jednoznačnej výhre Montrealu 8:1 na ľade Detroitu, jeho niekdajšieho tímu.

S počínaním svojho súčasného tímu však môže byť spokojný. Oproti minulej sezóne si Montreal značne polepšil a postup do play-off má vo svojich rukách. Tatar je, spolu s Maxom Domim, veľkým rozdielom oproti minulému ročníku.

„Som skutočne šťastný z toho, čo sa z týchto dvoch hráčov vykľulo. Myslím si, že Tatar je skvelým prínosom pre náš tím. Prináša energiu, je zábavný, rád chodí každý deň na ľad, strieľa góly. Môžete vidieť, že má veľa energie. A Max – Max je Max. Je produktívny a sami vidíte, ako hrá,“ povedal generálny manažér Marc Bergevin.

V šatni Canadiens, ktorí vlani skončili ako tretí najhorší tím Východnej konferencie o pozíciu nižšie ako Red Wings, sú hráči radi, že generálny manažér priviedol takého hráča, akým je Tomáš Tatar. Aktuálne má na konte 22 gólov a 25 asistencií.

„Hral som proti Tatarovi často a aj v play-off, keď som hral za Tampu. Vedel vždy strieľať góly. Je veľmi zručný a má skvelé ruky, vďaka čomu dokáže v okolí brány strieľať góly. Tiež je to rozumný hráč. Myslím si, že je pre nás veľkým prínosom. Myslím si, že on a Domi dokázali, že Marc (Bergevin) urobil veľmi dobré výmeny,“ poznamenal Jonathan Drouin.
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2023 NHL.eu