Výmeny & špekulácie

Skončia v Bostone po akvizícii Coylea s výmenami?

Zdroj: SlovakNHL.sk, 22. 02. 2019 Generálny manažér tímu Boston Bruins, Don Sweeney, získal v stredu z Minnesoty centra Charlieho Coylea a o deň neskôr povedal, že by už nevyhnutne ďalšiu výmenu urobiť v tomto ročníku nemusel.

Sweeney povedal, že bude aj naďalej sledovať situáciu na prestupovom trhu a je otvorený nejakej výmene, ak sa mu bude zdať vhodná, ale najdôležitejšie pre neho je zdravie jeho mužstva.

„Neviem, či ešte nevyhnutne niečo ďalšie urobíme,“ povedal Sweeney pre NBC. „Budeme naďalej robiť telefonáty a prijímať telefonáty. Budeme sa naďalej pozerať na rôzne oblasti, ale inak sme nadšení. Už len potrebujeme zostať zdraví. To bude pre nás najdôležitejšia vec v ďalšom vývoji sezóny.“

Dvadsaťšesťročný Coyle má zmluvu platnú aj pre budúcu sezónu a Bruins poskytne potrebnú hĺbku na pozícii centra hneď za Patriceom Bergeronom a Davidom Krejčím.

„Nemali sme hĺbku v ofenzíve. Myslím si, že to bolo spravodlivé zhodnotenie nášho mužstva. Dúfajme, že nám v tomto Charlie pomôže a vyrieši problémy s nasadzovaním útokov, ktoré sme proti súperom mali. Cítime, že to dokáže,“ poznamenal Sweeney.

„Cítime, že jeho prirodzená pozícia je center. Určite je to hráčom do prvej deviatky útočníkov. Cítime, že dokáže ťahať vpred útok a byť oporou pre svoje krídla. Prináša nám hĺbku a flexibilitu.“
Staňte sa naším fanúšikom na Facebooku →
Ďalšie články
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
© 2023 NHL.eu