Všetky príspevky → DET

Aktuality
DET
Útočník Jakub Vrána z tímu Detroit Red Wings bude nedostupný na neurčito po tom, čo bol zaradený do asistenčného programu NHL/NHLPA. Vrána bude počas svojej absencie dostávať aj naďalej plat a k Red Wings sa bude môcť pripojiť, keď to uznajú za vhodné špecialisti z programu, ktorý je zameraný na liečbu závislostí a duševných porúch.
20.10.2022 09:57OdkazZdieľanie
Aktuality
DET
Útočník tímu Detroit Red Wings, Tyler Bertuzzi, vynechá najbližších štyri až šesť týždňov pre zranenie hornej časti tela.
17.10.2022 19:53OdkazZdieľanie
Zaujímavosti
DET
Na svoj debut v NHL nikdy nezabudne krídelník Elmer Söderblom. V piatok pomohol Detroitu k výhre 3:0 nad Montrealom víťazným gólom. Stal sa piatym hráčom v histórii Red Wings, ktorý pri debute strelil víťazný gól. Napodobnil Stevea Martinsona (1987), Marka Osbornea (1981), Connieho Browna (1939) a Carla Liscombeho (1937).
15.10.2022 09:06OdkazZdieľanie
Aktuality
BUFCGYCOLDETEDMPITSEATORVAN
V sobotu na waiver listine nechránených hráčov pribudlo 19 hráčov: Kale Clague, Jeremy Davies, Chase Priskie (všetci BUF), Dennis Gilbert, Juuso Valimaki, Radim Zohorna (všetci CGY), Shane Bowers, Martin Kaut (obaja COL), Austin Czarnik, Steven Kampfer, Matt Luff (všetci DET), Brad Malone (EDM), Mark Friedman (PIT), Joey D’Accord, Alexander True (obaja SEA), Joey Anderson, Mac Hollowell (obaja TOR), Sheldon Dries, Christian Wolanin (obaja VAN).
09.10.2022 07:03OdkazZdieľanie
Špekulácie
DET
Frank Seravalli z Daily Faceoff predpovedá, že pred prestupovou uzávierkou zmení dres aj kapitán Detroitu Dylan Larkin: „Všetky pohľady sa upierajú na Patricka Kanea, ale kapitán Red Wings Dylan Larkin bude pred prestupovou uzávierkou, 3. marca, vymenený. Larkin vstupuje do posledného roku svojej zmluvy a môže byť neobmedzeným voľným hráčom. Má klauzulu o nevymeniteľnosti, ale mohla by to byť veľká zmena pre chlapca z Michiganu, ktorý skoro celý svoj život hral v oblasti Detroitu." Red Wings sa už rozprávali s útočníkom o predĺžení spolupráce, ale k zmluve sa ešte nedopracovali.
07.10.2022 09:58OdkazZdieľanie
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
Sociálne siete: NHL.eu na Facebooku   ·   NHL - výmeny a špekulácie

© 2023 NHL.eu

NHL.eu