Všetky príspevky → TBL

Aktuality
TBL
NHL sa snažila vyšetriť, či sa obvinenia Iana Colea zo sexuálneho násilia voči neplnoletej žene zakladali na pravde. Vyšetrovanie skončilo a nenašlo žiadne dôkazy, ktoré by vinu obrancu Tampy Bay potvrdzovali.
16.10.2022 11:06OdkazZdieľanie
Aktuality
CGYSJSTBL
Tím Calgary Flames na waiver listinu zapísal Martina Pospíšila, ktorého takýmto spôsobom posiela na „farmu“ do AHL. Ide o očakávaný krok, ktorý prichádza po zotavení zvolenského rodáka zo zranenia dolnej časti tela, pre ktoré v príprave neodohral ani jeden zápas. Okrem neho na listine pribudli aj obranca Scott Harrington zo San Jose a útočník Pierre-Cedric Labrie z Tampy Bay.
13.10.2022 09:59OdkazZdieľanie
Aktuality
TBL
Krídelník Pierre-Cedric Labrie podpísal ročný dvojcestný kontrakt s tímom Tampa Bay Lightning. Na úrovni NHL zarobí 770 800 amerických dolárov, v nižšej lige 100 000.
10.10.2022 07:31OdkazZdieľanie
Aktuality
TBL
Tím Tampa Bay Lightning suspendoval na neurčito obrancu Iana Colea po tom, čo ho žena obvinila zo sexuálneho napadnutia v čase, keď bola maloletá, a jej manipulovania počas štvorročného obdobia. Užívateľka s menom Emily Smithová zverejnila na sociálnej sieti status, na ktorom písala o tom, že ju hráč sexuálne zneužíval, keď bola maloletá a že neskôr zistila, že na jej bývalej strednej škole spal Cole s inou maloletou študentkou. Jeden jeho bývalý spoluhráč jej vraj povedal, že sa tým chválil aj spoluhráčom v kabíne. Cole prostredníctvom svojho agenta poprel obvinenia a povedal, že plne spolupracuje na vyšetrovaní. Chce očistiť svoje meno a ukázať, že tie tvrdenia sú nepravdivé.
10.10.2022 07:14OdkazZdieľanie
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
Sociálne siete: NHL.eu na Facebooku   ·   NHL - výmeny a špekulácie

© 2023 NHL.eu

NHL.eu