Špekulácie

Filtrovať podľa tímu
Špekulácie
CHI
Elliotte Friedman zo Sportsnet hovoril o potenciálnej výmene Jonathana Toewsa a Patricka Kanea v tejto sezóne: „Predpokladám, že Toews bude vymenený a predpokladám, že vymenený bude aj Kane. Obaja sme povedali, že Rangers sú najpravdepodobnejším tímom pre Kanea. U Toewsa som spomenul Colorado. Viem, že v tomto podcaste každého mením do Edmontonu, ale zaujímalo by ma, či by tam Toews dával zmysel. Tu je ďalší tím, dával by Toews zmysel s Bostonom Bruins?“
12.10.2022 09:06OdkazZdieľanie
Špekulácie
TOR
Toronto podľa Elliottea Friedmana zo Sportsnet dalo ostatným tímom najavo, že skúsený útočník Wayne Simmonds, ktorý bol v nedeľu umiestnený na waiver listinu, je k dispozícii na výmenu. Toronto chce urobiť to, čo je správne pre tridsaťštyriročného ostrieľaného krídelníka, a nie maximalizovať potenciálnu návratnosť.
10.10.2022 06:13OdkazZdieľanie
Špekulácie
DET
Frank Seravalli z Daily Faceoff predpovedá, že pred prestupovou uzávierkou zmení dres aj kapitán Detroitu Dylan Larkin: „Všetky pohľady sa upierajú na Patricka Kanea, ale kapitán Red Wings Dylan Larkin bude pred prestupovou uzávierkou, 3. marca, vymenený. Larkin vstupuje do posledného roku svojej zmluvy a môže byť neobmedzeným voľným hráčom. Má klauzulu o nevymeniteľnosti, ale mohla by to byť veľká zmena pre chlapca z Michiganu, ktorý skoro celý svoj život hral v oblasti Detroitu." Red Wings sa už rozprávali s útočníkom o predĺžení spolupráce, ale k zmluve sa ešte nedopracovali.
07.10.2022 09:58OdkazZdieľanie
Špekulácie
EDM
Daniel Nugent-Bowman z The Athletic verí, že vzostup mladého krídelníka Dylana Hollowaya by mohol predznamenávať koniec Jesseho Puljujarviho v Edmontone, „či už to bude budúci týždeň alebo budúci rok.“
06.10.2022 12:22OdkazZdieľanie
Špekulácie
ARI
Craig Morgan z GoPHNX verí, že obranca Shayne Gostisbehere by mohol byť počas tejto sezóny vymenený Arizonou, ak by hral podobne dobre, ako v minulej sezóne. S odchodom z Arizony sa dlhšie spája aj iný obranca, Jakob Chychrun. Coyotes sú v prestavbe.
06.10.2022 12:21OdkazZdieľanie
Stránka nespracováva osobné údaje a nepoužíva ani súbory Cookies.
Sociálne siete: NHL.eu na Facebooku   ·   NHL - výmeny a špekulácie

© 2023 NHL.eu

NHL.eu